• Kobieta wygląda przez okno
  1
  Latem, kiedy żar leje się z nieba, szukamy różnych sposobów na ochłodzenie się. W pracy lub w domu najczęściej włączamy klimatyzację. Niestety, w ten sposób możemy narazić się na katar, kaszel lub inne nieprzyjemne dolegliwości zdrowotne. Jak tego uniknąć?
 • Jak ustawić klimatyzację w samochodzie?
  1
  W czasie upalnych dni wielu kierowców nie wyobraża sobie prowadzenia auta bez włączonej klimatyzacji. Nic dziwnego. Zbyt wysoka temperatura panująca wewnątrz pojazdu źle wpływa na koncentrację, może nawet doprowadzić do udaru cieplnego. Z kolei niewłaściwe stosowanie klimatyzacji może stać się przyczyną przeziębienia. Jak wobec tego ustawić klimatyzację w aucie, by nie zachorować?
 • Bakłażan
  1
  Cukinia, fasolka, bakłażan, pomidory – te i wiele innych warzyw możemy spożywać pod różną postacią przez cały rok, ale doskonale zdajmy sobie sprawę z tego, że najlepiej smakują w sezonie, czyli latem. Czy wiemy jednak, jak spożywać je, by zachowały pełnię składników odżywczych? Które z nich są najzdrowsze?
 • Jak leczyć podrażnienia po depilacji?
  1
  Ból, pieczenie, krostki, rany – bardzo często tak właśnie kończy się usuwanie nadmiernego owłosienia. Czy można sobie skutecznie poradzić z przykrymi dolegliwościami występującymi po depilacji?
 • Koktajl z jagód
  3
  Wyrazisty smak sprawia, że jagody należą do najbardziej lubianych owoców. Są one wykorzystywane w przemyśle cukierniczym, między innymi jako nadzienie do drożdżówek, choć nie brak osób, które najbardziej cenią sobie świeże jagody, na przykład z dodatkiem jogurtu naturalnego. Oprócz walorów smakowych, eksperci z zakresu żywienia od lat wysoko oceniają także wartości odżywcze i właściwości jagód. Dlaczego?
 • Owsica to uciążliwa choroba
  0
  Dziecko jest rozdrażnione i kiepsko śpi, a przy tym jego paluszki często wędrują w okolice pupy? Nie bagatelizuj tych objawów. To mogą być owsiki.
 • Uśmiechnięta kobieta
  0
  Chociaż zęby nie mają płci, to ich kształt, rozmiar, a nawet proporcje często różnią się nieznacznie u mężczyzn i kobiet - wynika z badań naukowców z Charité Universitätsmedizin w Berlinie. Problem pojawia się, kiedy kobiecy uśmiech jest zbyt męski. Tutaj jednak z pomocą przychodzi feminizacja uśmiechu, czyli cała seria zabiegów, która staje się coraz popularniejsza wśród pań. Moda na nią przywędrowała do Polski z Los Angeles. Na czym to polega?
 • Rodzina spaceruje nad morzem
  0
  Od lat słyszymy, że należy unikać słońca w godzinach południowych, chronić się przed promieniowaniem i rezygnować z opalania. Tymczasem według najnowszych badań naukowych krótki spacer w pełnym słońcu przyniesie wiele korzyści.
 • Sok z buraków
  1
  Jeśli chcesz ćwiczyć dłużej, a po treningu nie mieć nieprzyjemnych zakwasów, pij sok z buraków. Tak przynajmniej radzą naukowcy, którzy wypunktowali zalety tego napoju.
 • Kobieta w ciąży
  0
  Sprawdź, jak przygotować się do badania, jak interpretować wyniki oraz o czym koniecznie powiedzieć lekarzowi
 • Karmienie piersią
  0
  Starasz się o dziecko, jesteś w ciąży, a może Twój maluch przyszedł już na świat i karmisz piersią? Na każdym etapie macierzyństwa, wyczekiwanego czy już faktycznego, na Twoje zdrowie i prawidłowy rozwój dziecka będą miały wpływ różne ważne składniki odżywcze. Jakie substancje wymagają w tych okresach dodatkowego podawania? Przez jaki czas i w jakiej ilości należy je przyjmować? Pytamy eksperta.
 • Co wywołuje poranne mdłości?
  0
  Mdłości są zwykle pierwszym symptomem ciąży. Ale nie tylko. Okazuje się, że mogą wskazywać na inne problemy zdrowotne i zaburzenia psychiczne.
 • Kinga Rusin i Karolina Ferenstein-Kraśko razem na wakacjach

  Kinga Rusin pojechała na wakacje z żoną Kraśki [FOTO]

 • Iga Wyrwał

  Rozebrały się na Zachodzie. Polskie ślicznotki w akcji...

 • Brian Johnson podczas koncertu AC/DC w Warszawie

  AC/DC na Narodowym: Była moc! [ZDJĘCIA]

Zobacz więcej