• Masaż twarzy mężczyzny
  0
  Coraz więcej mężczyzn w Polsce korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. I choć kobiety wciąż stanowią większość, to już co piątym klientem gabinetów jest mężczyzna. Panowie wydają tam od 1 do 2,5 tys. zł.
 • Warto jeść śniadanie
  0
  Często rezygnujemy ze śniadania, bo wolimy się wyspać. Albo jemy niewielką porcję w biegu. Takie pomijanie pierwszego posiłku niekorzystnie odbija się na zdrowiu. Naukowcy wypunktowali zalety obfitego śniadania.
 • Lekarz bada otyłego mężczyznę
  1
  Mniej kalorii, ale wciąż niezdrowo - tak w ostatniej dekadzie zmieniały się preferencje Amerykanów związane z codziennym odżywianiem się. W tym czasie natomiast zmniejszyła się w Stanach Zjednoczonych liczba otyłych obywateli.
 • Lekarze
  5
  Lekarze rodzinni z Federacji Porozumienie Zielonogórskie rozważają wypowiadanie kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Przy 45 -dniowym terminie wypowiedzenia umowy mogą nie obowiązywać już w październiku.
 • Mężczyzna u lekarza
  3
  Nie bez powodu mówi się, że kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa. Różnimy się wyglądem, charakterem, a także sposobem dbania o siebie i własne zdrowie. W zależności od płci jesteśmy też mniej lub bardziej podatni na zupełnie inne choroby, które w dodatku mogą mieć u nas różny przebieg i objawy. Dlatego coraz większą popularnością cieszą się lekarze zajmujący się medycyną kobiecą lub męską. Z jakimi problemami można się do nich zgłaszać?
 • Wypoczynek
  1
  Letni czas to najlepszy moment na doładowanie energią, regenerację sił i nabranie dystansu do codzienności. Z pomocą przyjdzie nie tylko dwutygodniowy urlop, ale również rozmaite formy aktywności, np. weekendowy wypad za miasto, wycieczki rowerowe czy dzień z przyjaciółmi nad wodą. Doskonałym rozwiązaniem będą również domowe zabiegi pielęgnacyjne, które zregenerują skórę. Poniżej kilka inspiracji na dobre samopoczucie latem z Bakalland.
 • Udar mózgu
  0
  Bardziej się załamują, ale też mają więcej energii, jeśli odpowiednio ją nakierują mogą szybciej wrócić do społeczeństwa - przekonuje dr Justyna Jaworowska, która sama przeszła dwa udary w wieku 24 lat. Po rocznej rehabilitacji wróciła na studia i została specjalistką rehabilitacji medycznej.
 • Sok jabłkowy
  3
  Nawodnienie organizmu latem – co jeść i pić, żeby się nawodnić podpowiada dr Katarzyna Stoś, prof. nadzw. Instytutu Żywności i Żywienia
 • Dziecko u dentysty
  3
  Dziecko unika dentysty jak ognia? Współczesna stomatologia jest w stanie mu pomóc, zwłaszcza jeśli maluch ma obniżoną tolerancję na ból. Przydatna w tym jest nowoczesna technologia znieczulania najmłodszych, w której zamiast strzykawki wykorzystuje się… komputer, a także gaz rozweselający.
 • Kobieta biegnie
  1
  Bieganie pozytywnie wpływa na zdrowie, sprzyja idealnej sylwetce, często jest częścią terapii odchudzającej. Ostatnio naukowcy zauważyli jednak niepokojący związek. Wyczynowe bieganie może mieć negatywny wpływ na… zdrowie zębów. Takie zaskakujące badania opublikowano na łamach z The Scandinavian Journal of Medicine and Science in Sports. Dentyści jednak uspokajają, bo problem można łatwo rozwiązać.
 • Nastolatki grają w koszykówkę
  0
  Już nastolatkowie mogą zadbać o swoje zdrowie w taki sposób, by w przyszłości zminimalizować ryzyko zachorowania na raka. Najnowsze badania wykazały, że potrzebna jest odpowiednia dawka ruchu.
 • Zielona herbata
  3
  Jest ulubionym napojem osób dbających o zdrowie. Grono jej miłośników zapewne powiększy się po poznaniu danych z najnowszych badań.
 • Iga Wyrwał

  Rozebrały się na Zachodzie. Polskie ślicznotki w akcji...

 • Znienawidzone pozycje seksualne

  Pozycje seksualne, których kobiety nienawidzą

 • Dron będzie latał dużo wyżej niż samoloty rejsowe.

  Facebook buduje monstrualnego drona. Misja czy biznes? ZDJĘCIA

Zobacz więcej